O ubytovaní v penzióne Kamzík

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v podhorskej obci Habovka, ktorá leží na hranici Tatranského národného parku. Je ideálnym východiskom letnej a zimnej turistiky do Západných Tatier a Roháčov. Sme rodinný penzión a preto našich hostí považujeme aj za našich priateľov. Záleží nám na našich hosťoch a preto chceme, aby ste sa u nás cítili dobre. Rodinný penzión nie sme len z toho dôvodu, že sme rodinný podnik, ale aj preto, že sme priateľský k rodinnám s deťmi.

Pre dospelých máme v penzióne bar s ponukou alkoholických i nealkoholických nápojov a miestnymi špecialitami. Pre našich hostí máme taktieť k dispozícii vonkajšiu terasu, altánok, grill a posedenie pri krbe.

Poskytujeme ubytovanie aj služby pre našich hostí v malebnej podtatranskej dedinke na Orave v Habovke, na okraji obce, kde vládne ticho a pokoj. Na svoje si prídu vášnivý turisti, lyžiari, ale aj milovníci relaxu a sladkého nič nerobenia v termálnych kúpalískách v neďalekých Oraviciach. Ak chcete spoznať čaro Oravy, sme vaša jasná voľba.

ubytovanie na Orave

Pre návštevníkov Oravy ponúkame ubytovanie v penzióne Kamzík(Habovka).

Ubytovanie v penzióne pozostáva z:
- 4 izby 4-posteľové free wifi
- 8 izby 3-posteľové
- 8 izieb 2-posteľových

Súčasťou niektorých izieb je aj kuchynka. Každá má vlastné sociálne zariadenie.
Pre návštevnikov máme k dispozícii 2 a 3 posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC).
V niektorých izbách je aj TV príjmač.
Stravovanie a spoločenský život sa uskutočnuje v spoločenskej miestnosti. Táto miestnosť je vybavená televíznym prijímačom a CD prehrávačom. Návštevníci si tu môžu prečítať knihu, alebo zahrať spoločenské hry (biliard).

ubytovanie na Orave

Možnosť polpenzie, alebo prípravy vlastných jedál v kuchynkách v penzióne.

Ponúkané služby:
Bar
Lyžiareň
Lyžiarska škola
Parkovanie
Posedenie pri krbe
Televízia
Biliard
Spoločenská miestnosť

ubytovanie na Orave